En iyi fiyat garantisi

Bez çantalar , büyük mağazalarda, süper marketlerde, manavlarda, perakende mağazalarda ve eşya taşımak için diğer tüm işletmelerde kullanılabilmektedir. Tamamen doğa dostu ve geriş dönüştürülebilir çantalardır. Toptan Bez Çanta fiyatları için satış temsilcilerimizi arayın! Bez Çanta  üretim merkezi

Sipariş ve Üretim Aşamaları Hakkında Bilgilendirme

 

  • Üretimlerimiz Nonwoven kumaştan yapılmaktadır.
  • Fabrikamızdaki makina parkurlarımızda ultrasonik yapıştırma yöntemi ile kumaş çanta haline getirilmektedir.
  • Baskı adetleri çalışmaya göre değişmektedir. En az 1 bobin baskı yapılmaktadır. Örneğin Eni 40 cm olan bir çanta için ortalama 2300-2500 adet çanta üretilir. Bir bobin kumaş 1000 metredir.
  • Bez çantalar kulplu ve el geçme olarak ikiye ayrılır.
  • Model olarak bez çantalar Alt Körüklü, 3D (pastane çantaları vb.) Körüksüz Bez Çantalar, İp Büzgülü Bez Çantalar ve Atlet Bez Poşetler

Arayın 0 545 418 26 77
Whatsapp!

 

 

Tela Bez Çantalar çeşitli renklerde, isteğe bağlı 30 cm’ye kadar körüklü bez çantalar ve bez çantalar üzerine özel tasarımlarla üretim yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre çeşitli renk seçenekleri ve özel tasarım.

Ham Bez Çanta 35X40 cm

8 kg ağırlığa dayanabilen, %100 saf pamuk 140 gr. ham bez kumaştan üretilmiştir. Çanta ölçüleri 35X40 cm’dir. Sap uzunluğu 70 cm’dir. Kulp kalınlığı 2,5 cm’dir. Çanta kumaş rengi doğal ham bez rengi olan krem renktir. Boyama, dijital baskı ve nakış işleme için uygundur. Bu tarz işlemler ile kişiselleştirilmiş çantalar üretebiliriz.
To top
Sohbeti Aç
Teklif Almak İstermisiniz ?
Merhaba Ayrıntılı Bilgi Almak İstermisiniz ?