KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

ambalaj imalatı

KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ ÖZELLİKLERİ

Makyaj malzemeleri ve kozmetik ürünlerin içine konduğu firmanıza özel olarak tasarlanan kutulardır. Kozmetik Kutusu tamamı ile size ve ürünlerinize özel olarak tasarlanır. Ürünlerinizin Satışını yaparken çok ilgi çekici Kozmetik Kutusu ürünlerinizi en hızlı şekilde ve ergonomik olarak müşterilerinize ulaştırmanızda en büyük etkendir. Ürünlerinizin müşterilere güvenle ulaşması için bir kutuya ihtiyacınız bulunmaktadır. Kendi tanınırlığınızı artırmak ve marka değeri oluşturmak için özgün bir tasarıma ve ambalaja ihtiyacınız vardır. Ambalaj ürünün ilk reklamını oluşturmaktadır. Bu nedenle özgün tasarlanmış ve müşteriye doğru sinyalleri veren bir tasarım satışlarınızın da artmasını sağlayacaktır. Kullanılan renkler, hazırlanan logo ve daha birçok faktör ürününüzün satışını etkileyecek faktörlerdir. Bütün faktörleri kendi lehinize çevirmek için ES & EM Ambalaj aradığınız hizmeti vermektedir. Kozmetik kutuları imalatı yaparak ürünlerinizi şık bir görünüme kavuşturuyoruz. Bu sektör ve daha bi çok iş alanında ambalaj üretimi gerçekleştirmekteyiz.

KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ ÜRETİMİ

Üretimini yaptığımız size özel Kozmetik Kutusu özel olarak yetiştirdiğimiz Grafikerlerimiz tarafından tasarlanır. Baskı İşlemlerinden Önce size gönderilir ve sizden onay alınır. Daha sonra hazırlanan Kozmetik Kutusu ürünleriniz istediğiniz adrese kargo ile anlaşmalı olarak gönderilir.

KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ BASKI KALİTESİ

ES&EM AMBALAJ Olarak Üretimini imalatını yaptığımız bütün Kozmetik Kutusu Ürünlerimizde En kaliteli baskı teknikleri uygulanır. Ürünlerimiz 1. Sınıftır. Üretim aşamasında ve kargo Aşamasında Kalite Kontrolleri Yapılarak Size En Uygun Şekilde Teslim edilmektedir.

AYRINTILI BİLGİ AL KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

Kozmetik Kutuları Karton kutular ilaç sektöründen, gıda sektörüne, ayakkabı sektöründen, teknoloji sektörüne kadar birçok alanda kullanılmaktadır. İlaç kutuları özellikle ilaçların saklanması ve korunması için büyük öneme sahiptir. Ürünlerinizin boyutlarına uygun karton kutuların imalatı ve size teslimatı için ES & EM Ambalaj aranan hizmet sunmaktadır. ES & EM Ambalaj karton kutu ambalaj imalatı çalışmasıyla birlikte marka değerinizi oluşturmaya yardımcı olacaktır.

ÜRETİM KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

  • Birçok marka değerine sahip olan ürün renkleriyle, logolarıyla daha ürünün adı okunmadan tanınabilmektir. Bunun en önemli sebebi; doğru ambalaj tasarımı, tasarımda doğru çağrışımların yaratılmasıdır. Ambalaj tasarımı ürününüzün ilk izlenim olarak reklamını yapan etmendir.
  • Özellikle kozmetik sektöründe tanınırlık oldukça önemlidir. Kozmetik kutuları Parfüm Kutuları tasarımı ve üretilmesi için de ES & EM Ambalajdan destek alabilir ve  ambalaj tasarımı için markanızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz. ES & EM Ambalaj bu alanda sizin ihtiyacınız olan hizmeti vermektedir.

İMALAT KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

ES & EM Ambalaj prensipleriyle ürünlerin kalitesinden ödün verilmeden, uygun fiyat avantajıyla, zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir. Bir hizmetin alınması için en temel özellikler şüphesiz ki, kalite, fiyat ve zamanlamadır. ES & EM Ambalaj hizmetin tercih edilmesi için gerekli olan en temel özellikleri sizin avantajınıza olacak şekilde sunmaktadır. ES & EM Ambalaj ile anlaşma yapıldıktan sonra gerekli bütün şartlar baştan konuşulacağından, belirtilen teslimat süresinin gecikmesi gibi bir durum yaşanmayacaktır. Müşteri memnuniyeti temel ölçü olarak kabul edilmektedir.

TOPTAN KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

Karton kutu ambalaj imalatı ile ürünlerinizin kutulanarak korunması ve marka değerinizin korunması için destek hizmeti sunan ES & EM Ambalaj bugün ve gelecekti prensipleriyle hizmet vermeye devam edecektir. ES & EM Ambalaj çalışma prensibi müşteri odaklı olup, kendi sektörünüzde hizmet veren diğer firmalardan ayrılarak, kendi kitlenizi büyütmenizde yardımcı olacaktır.

PERAKENDE KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

Alanında uzman personel ürünleriniz için en doğru ve marka değeri yüksek tasarımların yapılmasını sağlayacaktır. Hazırlanan karton kutu ambalajların size zamanında ulaşması için düzenli çalışan tedarik zincirimiz sayesinde ürünleriniz zaman kaybı olmadan elinize ulaşacaktır. Ayrıca kutuların üretiminde kullanılan birinci kalite mal ve müşteri memnuniyetini esas olan duruşu sayesinde marka değerinizi oluşturmak için en doğru tercih ES & EM Kutu Ambalaj olacaktır. ES & EM Ambalaj sunduğu bu hizmet sayesinde öncelikle marka değerinizi oluşturacak ve hızlı teslimatıyla birlikte anında kullanıma başlayabileceksiniz. Karton kutu alternatiflerimizin bazıları: ilaç kutusu, kozmetik kutusu, mücevherat kutusu, ayakkabı kutusu, eşarp kutusu, gömlek kutusu, promosyon kutusu, kitap kutusu, CD kutusu, çikolata kutusu, hediye kutusu vb. kaliteli ve gösterişli kozmetik malzemesi kutuları yoğun talep görmektedir. Kozmetik sektöründe yer alan ürünler içerisinde ki malzemelerin kalitesi veya kullanım şekliyle değil de dışında ki kutu ile ilgi çekmektedir. Geçmişte de günümüzde de bu husus kesinlikle değişiklik göstermemiştir. İnsanlar kişisel bakımını gerçekleştirmek adına kadın veya erkek fark etmeksizin kozmetik sektörüne yöneliyorlar. Bu sektörde kendilerine uygun ürünü satın alıyorlar. Fakat satın aldıkları ürünün işlevselliğinden çok dış görüntüsü onları cezbediyor. Daha şık ve kaliteli kutular insanların dikkatini çekiyor ve oldukça fazla satışı gerçekleştiriliyor. Bir ürünü pazarlamak için önce onun göze hitap etmesini sağlamak gerekiyor. Bunun da en sağlam yolu kullanılan kutulardan geçmektedir.

SATIN AL KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

Parfüm kutusu makyaj kutusu da üreten firmamız pek çok kozmetik mağazasına satışını gerçekleştirmektedir. Krem kutusu da üretimi yapılan kutulardan sadece bir tanesidir. Firmamızda tasarımları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerine çeken kutu çeşidimiz tabi ki bu kadar ile sınırlı değildir. Kutularımız arasında deodorant kutusu da mevcuttur ve kullanım alanının genişliği sebebiyle talep oldukça fazladır. Cilt bakım kutusu üretimlerimiz de hızla devam etmekte ve büyük firmaların talebi doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir, cilt bakım kutusu gibi saç bakım kutusu kullanım alanı da oldukça fazladır, gelen talepler doğrultusunda üretimi sürekli olarak devam etmektedir. Saç ürünlerinin dünya genelinde ne kadar çeşitlilik gösterdiğini hepimiz biliyoruz bundan ötürü saç bakım kutusunda da çeşit saymak ile bitmeyecek kadar fazladır.

SİPARİŞ VER KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

Vücut bakım kutuları firmamız tarafından üretilen diğer kutular gibi ilgileri üzerine çekmeyi başaracak kadar kalitelidir aynı zamanda kişisel bakım kutuları gibi benzer kategoride yer alan ürünlerin dahi kutu tasarımları değişiklik göstermektedir. Kozmetik alanında var olan her bir ürün için ayrı ayrı kutu üretimi gerçekleştirerek dilediğiniz kadar seçenek oluşturduğumuza inanıyoruz. Kozmetik kutusu üreten firmalar arasında en profesyonel firma olduğumuza eminiz çünkü hiçbir firma bizim gibi her bir ürün için ayrı ayrı kutu tasarlayıp üretimini yapmamaktadır. Örneğin kişisel bakım kutularını ve vücut bakım kutularını bir kategori altında toplayarak ortak kullanılan kutuları üretmektedirler.

ES&EM AMBALAJ KOZMETİK KUTUSU ÖRNEKLERİ

ambalaj imalatı

 

C VİTAMİNİ SERUM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

KOLAJEN SERUM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

GÜNEŞ KREMİ SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SERUMU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

SİVİLCE KARŞITI SERUM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

NEMLENDİRİCİ KREM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

SERAMİD KREM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

HYALURONİK ASİT SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

GÖZENEK BAKIM SERUMU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

A VİTAMİNİ SERUM SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

NEMLENDİRİCİ ARINDIRICI TONİK SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

AHA ETKİLİ CİLT BAKIM SOLÜSYONU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

BHA ETKİLİ CİLT BAKIM SOLÜSYONU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

BESLEYİCİ CİLT BAKIM SOLÜSYONU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

ÇATLAK ÖNLEYİCİ YAĞ SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

 

ambalaj imalatı

MAKİNE TEMİZLEME SOLÜSYONU SHEAMONA – HUMAY KOZMETİK KUTUSU TEKIRDAĞ

To top
Sohbeti Aç
Teklif Almak İstermisiniz ?
Merhaba Ayrıntılı Bilgi Almak İstermisiniz ?