KARTON ÇANTA KÜTAHYA

KARTON ÇANTA KÜTAHYA ÖZELLİKLERİ

Karton çanta dikkat çekici reklam aracı olmakla birlikte yolda yürürken insanların ellerinde karton çanta rahatlıkla görebilirsiniz. Karton çanta sürekliliği sağlanması yönünde en iyi kullanılan ürünlerden biridir. Firmamız farklı model ve seçeneklerle karton çanta çeşitlerini kullanımınıza sunmaktadır. Her ebatta ve modelde karton çanta tasarım yaparak sizlere yardımcı olmaktayız. Karton çantalar boyutlarına göre sınıflandırılmaktadır. Farklı kullanım ölçüleri olmakla beraber firmamız çeşitli boyutlarda özel karton çanta KÜTAHYA üretimlerini rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz. karton çanta mağazalardan alış veriş yapıldıktan sonra ürünün içerisine konulduğu körüklü ip kulplu baskılı materyallerdir. Firmanıza ait bilgiler logo ve iletişim bilgileri olması sebebi ile sokaklarda ve caddelerde reklamlarınız etkili bir biçimce yapılır. Kullanımı pratik ve tek kullanımlık ürün olmaması sebebi ile uzun süre etkileyici reklamlarınız olur.

KARTON ÇANTA KÜTAHYA ÜRETİMİ

Karton Çanta İhtiyacınıza Profesyonel Çözümler

İstenilen ebat ve ölçülerde özel baskı sistemi ile şık tasarımlı karton çanta üretiminde yılların vermiş olduğu tecrübeyle firmanıza özel Profesyonel Çözümler sunuyoruz. Daha sonra hazırlanan karton çanta KÜTAHYA ürünleriniz istediğiniz adrese kargo ile gönderilir. Arzu edilirse, ön ve arka taraf görselleri farklı olabilir.  Her iki durumda da maliyete herhangi bir etkisi yoktur. Tutma ipleri, tasarımınıza en uygun stoktaki renklerden seçilerek, kullanıma hazır olarak gönderilir.

Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kağıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda KÜTAHYA karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.

Müşterilerinize promosyon olarak vereceğiniz KÜTAHYA karton çanta kalitesi pazarlama kampanyanız için büyük önem arz eder. Kalitesiz basılmış karton çantalar beklentilerinizi karşılamayabilir.

KÜTAHYA Karton Çanta Kullanım Alanları

Karton çanta çeşitli sektörlerdeki firmalar için tam bir reklam ve tanıtım aracı vazifesi görürler. Firmamız karton çanta üretimini, kuyumcular, hediyelik eşya mağazaları, giyim, kozmetik, saat, fuar ve tanıtım gibi sektörlerde reklam alanı olarak kullanılması amacıyla müşterileri olan firmalar için üretmektedir. Karton çanta üzerinde firmaya ait bilgilerin olması nedeniyle firmaların reklam araçlarından ve sahalarından biridir.

Karton çanta imalatı KÜTAHYA yapan firmamız sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Karton çanta imalat ve kağıt poşet imalatı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmanızın tanıtımı için, en ucuz fiyatlarla Karton çanta imalatı KÜTAHYA ES&EM AMBALAJ’ın işidir. Tekstil, kozmetik, bijuteri, kuyumcu ve aksesuar gibi sektörlere en iyi karton çanta imalatı yapan Firmamız, siz kıymetli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

KÜTAHYA Karton Çanta Nasıl Olmalı?

Firmamız tarafından üretilen KÜTAHYA karton çantalar kullanılacak sektöre göre özel olarak tasarlanan ürünlerdir. Karton çantalar dış mekân reklam araçları olarak kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle müşterilerimizin taleplerini can kulağı ile dinleyerek dış mekân reklam aracı olarak kullanabilecekleri özel tasarım karton çanta KÜTAHYA üretmekteyiz. Dış mekân reklam aracı olarak değerlendirilecek ürünler anlık görünürlük özelliği taşır. Dolayısıyla hazırladığımız karton çantalar reklamlar ürünlerinde tasarım olarak kısa ve net tasarım kullanmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin kullanacakları ürüne göre karton çantanın boyutları doğru biçimde seçilerek, içine konulacak ürünün ağırlığına göre karton çanta tercihi yapmaktayız. KÜTAHYA Karton çantanın taşıma sapları ve türü de taşınacak ürüne göre seçilmektedir. Bu seçimde göz önüne aldığımız kriter çantanın taşıma kapasitesine göre belirlenmektedir.

 

kraft büküm canta

 

KÜTAHYA Karton Çanta Çeşitleri Nelerdir?

Karton çantalar KÜTAHYA boyutlarına göre sınıflandırılır. Çeşitli genel kullanım ölçüleri olmakla birlikte firmamız farklı boyutlarda özel karton çanta üretimleri  rahatlıkla yapılabilmektedir.
Genel kullanım ölçüleri;

11,4×15,3 cm Körük: 5 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

17×27 cm Körük: 7 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

19,1×24 cm Körük: 9,5 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

26×38 cm Körük: 8 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

55×38 cm Körük: 12 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

40x30x13 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA
50x37x14 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA
28x22x9 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA
53x38x12 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA
20x20x8 cm Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA

Kağıt çeşidine göre karton çanta üretiminde ise aşağıdaki gibi sınıflandırılır

Amerikan bristol karton çanta , Kraft karton çanta KÜTAHYA (geri dönüşümlü karton çanta) Kuşe karton çanta KÜTAHYA Kroma Karton Çanta KÜTAHYA Amerikan Bristol Karton Çanta KÜTAHYA firmalar tarafından en çok tercih edilen karton türü, Amerikan Bristol’dür. Bir tarafı mat diğer tarafı parlak olan, dayanıklılığı yüksek bir karton türüdür. Sert olması, ön ve arka tarafının beyaz oluşu sebebiyle matbaalar tarafından da tercih edilirler.

Karton Çanta Yapımı KÜTAHYA

 KÜTAHYA Kağıt Çanta yapımı ve Karton Çanta Yapımı Kraft kağıttan üretim yapılan karton çanta yapımı tam otomatik makinelerde üretilmektedir. Siparişi alınan karton çanta modeli ilk olarak grafik ekibimiz tarafından tasarımı yapılmaktadır. Yapılan tasarımlar müşterilerimize değişik alternatifler halinde sunulmaktadır. Müşterilerimiz tarafından onaylanıp beğenilen KÜTAHYA  Baskılı Karton Çanta tasarımı, baskı aşamasına geçmektedir.  4 veya 5 renk ofset baskı makinalarında 100 gram kraft kağıda basılan  Baskılı Karton Çanta baskı değerlerinin kontrolü yapılır. Kontrolü sağlanan çantalar yapım ünitesine gönderilir.

Karton çanta yapımı bölümünde kullanılan son teknoloji otomatik makinalarda, basılan karton çanta tabaka şeklinde makinaya yüklenmektedir. Katlama, yapıştırma, sap takma ve tıraşlama gibi işlemlerde uygulanarak karton çanta üretilir. Yapılan bütün uygulamalarının tamamı otomatik makinalarda yapılmaktadır. Son olarak çıkış ünitesindeki yetkili tarafından son kontrolü yapılan karton çanta modelleri müşteriye sevkiyat için paketleme yapılır.

Diğer karton çantalar üretim aşamasında ise, insan gücüne dayalı el işçiliği ilk sırada gelmektedir. Genellikle 200 gram ve 300 gram krome karton ya da amerikan bristol kağıtlardan imal edilen ip saplı çantalar, grafik aşamasında iken müşterimizin onayladığı tasarımın baskı ünitesine alınması ile başlar. Bu çantalarda da yine 4 veya 5 renk son sistem ofset baskı makinalarında baskısı gerçekleştirilen çantalar, daha sonra selefon kaplama ünitesine geçer. Bu ünitede, müşteri talebine göre, mat ya da parlak selefon uygulaması gerçekleştirilen  Baskılı Karton Çanta daha sonra kesim ünitesine alınır.

Kesim bölümünde karton çanta modelinin çizim bıçağına göre kesimi gerçekleştirilerek katlama ve yapıştırma kısmına gönderilir. Bu aşamada KÜTAHYA kağıt çanta ürünlerinin katlaması makinalarda gerçekleştikten sonra yapıştırma, ip sap takma kısmı elemanlarımız tarafından elde yapılmaktadır. Seri bir şekilde üretim yapılan karton çanta bu aşamadan sonra, son kontrolleri yapılarak, müşteriye sevki yapabilmek için paketlenir. Karton çanta yapımı ve Karton çanta üretiminde Ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan Mucize ambalajın En büyük hedefi müşteri memnuniyetidir.

Karton Çanta  KÜTAHYA Fiyatları

 Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA fiyatları çok ekonomik olup dik çanta, yatay çanta, körüklü ya da körüksüz çanta olarak üretim yapılmaktadır. Dik ve yatay karton çanta modellerinde baskı ölçüler, müşteri tarafından talep edilmekle beraber standart olarak üretilenlerde bulunmaktadır. Şık kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi talep edilen formatta, adet sınırlaması yapılmadan karton çanta üretimi yapılmaktadır. Karton çanta modellerinde geri dönüşümlü materyal, kuşe kağıt yahut kroma kartonlar kullanım yapılmaktadır. Genel olarak 230 gr ve üzeri gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretim yapılmaktadır. Kullanılan kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli bir gerekliliktir.

Kraft kağıt materyal, geri dönüşümlü bir malzeme olduğundan dolayı, görselliği zayıf olmasına rağmen çevrecidir. Kraft kağıt özellikle sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. En ucuz KÜTAHYA karton çanta fiyatları, kroma kartondan üretilen modellerdir. Kraft kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi ise gri renktedir. Bundan dolayı KÜTAHYA karton çanta Fiyatları maliyetleri aşağı çekmektedir.

Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, kağıt çanta modellerinde görselliği maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Bunların yanı sıra, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik yahut silme renkli selefon kaplı karton çanta çeşitlerinde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok estetik görünüm sunmaktadır.

Karton çanta fiyatları KÜTAHYA ve modelleri, karton çanta imalatı KÜTAHYA İpli karton çanta fiyatları KÜTAHYA En Ucuz kaliteli karton çanta fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız

Baskılı Karton Çanta KÜTAHYA en dikkat çekici reklam aracı olmakla birlikte yolda yürürken insanların ellerinde gezerken rahatlıkla görebilirsiniz. Karton çanta sürekliliği sağlanması yönünde en iyi kullanım ürünlerindendir. Firmamız farklı model ve seçeneklerle kullanımınıza sunar. Firmamız sizlere her ebatta ve her model için tasarım yaparak siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Tavsiyemiz; taşınması ve yapışması açısından bristol ve kraft kullanmanız yönünde olacaktır. Böylelikle karton çanta basımlıya ilgili görsellikte ve baskıda sizlere en iyi kampanyayı teklif etmekteyiz.

Birbirinden renkli çanta ve tasarım çalışmalarımızda profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Web sitemizi ziyaret ederek bizimle temasa geçebilir, tasarımlarımız ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler için bir telefon kadar yakınız. Bizden fiyat teklifi almadan ürünlerimizi görmeden lütfen karar vermeyin. Kaliteli hizmet tesadüf değildir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlı ulaşmak için bir telefon kadar yakınız.  Karton çanta, ıslak mendil, ikram setleri, çanta modelleri, peçete ve toz ve sıvı dolum için biz buradayız.

KARTON ÇANTA KÜTAHYA BASKI KALİTESİ

ES&EM AMBALAJ Olarak Üretimini ve imalatını yaptığımız bütün  Baskılı Karton Çanta Ürünlerimizde En kaliteli baskı teknikleri uygulanır. Ürünlerimiz 1. Sınıftır. Üretim aşamasında ve kargo Aşamasında Kalite Kontrolleri Yapılarak Size En Uygun Şekilde Teslim edilmektedir. Karton çanta seçerken dikkat edilmesi gereken ilk husus kullanılan kağıdın kalitesidir. Ayrıca baskı ve eğer varsa lamination ile tutulan askı iplerinin de karton çantanın uzun ömürlü olması konusunda büyük payı bulunmaktadır. Size özel karton çanta seçiminizi yaparken bu hususlara mutlaka dikkat edin.

ÜRETİM KARTON ÇANTA KÜTAHYA

Birçok marka değerine sahip olan ürün renkleriyle, logolarıyla daha ürünün adı okunmadan tanınabilmektir. Bunun en önemli sebebi doğru tasarımı tasarımda doğru çağrışımların yapılmasıdır. Tasarımı ürününüzün ilk izlenim olarak reklamını yapan etmendir.

 Baskılı Karton Çanta tasarımı ve üretilmesi için de ES & EM Ambalajdan destek alabilir ve   tasarımı için markanızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz. ES & EM Ambalaj bu alanda sizin ihtiyacınız olan hizmeti vermektedir.

İMALAT KARTON ÇANTA KÜTAHYA

ES & EM Ambalaj prensipleriyle ürünlerin kalitesinden ödün verilmeden, uygun fiyat avantajıyla, zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir. Bir hizmetin alınması için en temel özellikler şüphesiz ki, kalite, fiyat ve zamanlamadır. ES & EM Ambalaj hizmetin tercih edilmesi için gerekli olan en temel özellikleri sizin avantajınıza olacak şekilde sunmaktadır. ES & EM Ambalaj ile anlaşma yapıldıktan sonra gerekli bütün şartlar baştan konuşulacağından, belirtilen teslimat süresinin gecikmesi gibi bir durum yaşanmayacaktır. Müşteri memnuniyeti temel ölçü olarak kabul edilmektedir.

TOPTAN KARTON ÇANTA KÜTAHYA

Baskılı Karton Çanta imalatı KÜTAHYAile ürünlerinizin kutulanarak korunması ve marka değerinizin korunması için destek hizmeti sunan ES & EM Ambalaj bugün ve gelecekti prensipleriyle hizmet vermeye devam edecektir. ES & EM Ambalaj çalışma prensibi müşteri odaklı olup, kendi sektörünüzde hizmet veren diğer firmalardan ayrılarak, kendi kitlenizi büyütmenizde yardımcı olacaktır.

PERAKENDE KARTON ÇANTA KÜTAHYA

Alanında uzman personel ürünleriniz için en doğru ve marka değeri yüksek tasarımların yapılmasını sağlayacaktır. Hazırlanan Baskılı Karton Çanta size zamanında ulaşması için düzenli çalışan tedarik zincirimiz sayesinde ürünleriniz zaman kaybı olmadan elinize ulaşacaktır. Ayrıca Baskılı Karton Çanta üretiminde kullanılan birinci kalite mal ve müşteri memnuniyetini esas olan duruşu sayesinde marka değerinizi oluşturmak için en doğru tercih ES & EM  Baskılı Karton Çanta olacaktır. ES & EM Ambalaj sunduğu bu hizmet sayesinde öncelikle marka değerinizi oluşturacak ve hızlı teslimatıyla birlikte anında kullanıma başlayabileceksiniz.

SATIN AL KARTON ÇANTA KÜTAHYA

En Ucuz  Baskılı Karton Çanta   Kaliteli Baskılı Karton Çanta

 KÜTAHYA Baskılı Karton Çanta Satın Almak İçin Tıkla Ara

SİPARİŞ VER KARTON ÇANTA KÜTAHYA

Baskılı Karton Çanta firmamız tarafından üretilen diğer çantalar gibi ilgileri üzerine çekmeyi başaracak kadar kalitelidir aynı zamanda tasarımları değişiklik göstermektedir. Her bir ürün için ayrı ayrı çanta üretimi gerçekleştirerek dilediğiniz kadar seçenek oluşturduğumuza inanıyoruz. Baskılı Karton Çanta üreten firmalar arasında en profesyonel firma olduğumuza eminiz çünkü hiçbir firma bizim gibi her bir ürün için ayrı ayrı çanta tasarlayıp üretimini yapmamaktadır.

ES&EM AMBALAJ ÇANTA ÖRNEKLERİ

karton canta

KARTON ÇANTA KÜTAHYA

 

kraft canta

KRAFT ÇANTA KÜTAHYA

 

kraft büküm canta

KRAFT BÜKÜM ÇANTA KÜTAHYA

To top
Sohbeti Aç
Teklif Almak İstermisiniz ?
Merhaba Ayrıntılı Bilgi Almak İstermisiniz ?