KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK ÖZELLİKLERİ

Kağıt Çanta Gerek imalat kolaylığı gerekse ürün çeşitliliği ve geri dönüşümü oldukça yüksek bir çanta türüdür. Her sektörde kullanıla bilir Size Özel Logonuzun çanta üzerine işlenmesi ile çok etkili bir reklam aracına dönüşür.

 

KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK ÜRETİMİ

Kağıt Çanta Üretimi Yapan Firmamız ES&EM Ambalaj Olarak Siz Değerli Müşterilerimize En Kaliteli ve En Ekonomik Çözümleri Sunmayı Hedefliyoruz.

Kağıt Çanta Üzerine İsterseniz Sizin Logonuzu Uygulayarak Çok Kaliteli ve Farklı bi Reklam Aracına Dönüşerek Size Geri Dönüşleri Oldukça Yükseltecektir.

 

KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK BASKI KALİTESİ

ES&EM AMBALAJ Olarak Üretimini imalatını yaptığımız bütün Kağıt Çanta Ürünlerimizde En kaliteli baskı teknikleri uygulanır. Ürünlerimiz 1. Sınıftır. Üretim aşamasında ve kargo Aşamasında Kalite Kontrolleri Yapılarak Size En Uygun Şekilde Teslim edilmektedir.

 

AYRINTILI BİLGİ AL KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

Kağıt Çanta  ilaç sektöründen, gıda sektörüne, ayakkabı sektöründen, teknoloji sektörüne kadar birçok alanda kullanılmaktadır. İlaç kutuları özellikle ilaçların saklanması ve korunması için büyük öneme sahiptir. Ürünlerinizin boyutlarına uygun karton kutuların imalatı ve size teslimatı için ES & EM Ambalaj aranan hizmet sunmaktadır. ES & EM Ambalaj karton kutu ambalaj imalatı çalışmasıyla birlikte marka değerinizi oluşturmaya yardımcı olacaktır.

 

ÜRETİM KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

  • Birçok marka değerine sahip olan ürün renkleriyle, logolarıyla daha ürünün adı okunmadan tanınabilmektir. Bunun en önemli sebebi; doğru ambalaj tasarımı, tasarımda doğru çağrışımların yaratılmasıdır. Ambalaj tasarımı ürününüzün ilk izlenim olarak reklamını yapan etmendir.
  • Özellikle kozmetik sektöründe tanınırlık oldukça önemlidir. Kağıt Çanta tasarımı ve üretilmesi için de ES & EM Ambalajdan destek alabilir ve  ambalaj tasarımı için markanızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz. ES & EM Ambalaj bu alanda sizin ihtiyacınız olan hizmeti vermektedir.

İMALAT KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

ES & EM Ambalaj prensipleriyle ürünlerin kalitesinden ödün verilmeden, uygun fiyat avantajıyla, zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir. Bir hizmetin alınması için en temel özellikler şüphesiz ki, kalite, fiyat ve zamanlamadır. ES & EM Ambalaj hizmetin tercih edilmesi için gerekli olan en temel özellikleri sizin avantajınıza olacak şekilde sunmaktadır. ES & EM Ambalaj ile anlaşma yapıldıktan sonra gerekli bütün şartlar baştan konuşulacağından, belirtilen teslimat süresinin gecikmesi gibi bir durum yaşanmayacaktır. Müşteri memnuniyeti temel ölçü olarak kabul edilmektedir.

 

TOPTAN KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

Kağıt Çanta imalatı ile ürünlerinizin kutulanarak korunması ve marka değerinizin korunması için destek hizmeti sunan ES & EM Ambalaj bugün ve gelecekti prensipleriyle hizmet vermeye devam edecektir. ES & EM Ambalaj çalışma prensibi müşteri odaklı olup, kendi sektörünüzde hizmet veren diğer firmalardan ayrılarak, kendi kitlenizi büyütmenizde yardımcı olacaktır.

PERAKENDE KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

Alanında uzman personel ürünleriniz için en doğru ve marka değeri yüksek tasarımların yapılmasını sağlayacaktır. Hazırlanan Kağıt Çanta ambalajların size zamanında ulaşması için düzenli çalışan tedarik zincirimiz sayesinde ürünleriniz zaman kaybı olmadan elinize ulaşacaktır. Ayrıca kutuların üretiminde kullanılan birinci kalite mal ve müşteri memnuniyetini esas olan duruşu sayesinde marka değerinizi oluşturmak için en doğru tercih ES & EM Kağıt Çanta  olacaktır. ES & EM Ambalaj sunduğu bu hizmet sayesinde öncelikle marka değerinizi oluşturacak ve hızlı teslimatıyla birlikte anında kullanıma başlayabileceksiniz. Kağıt Çanta alternatiflerimizin bazıları: ilaç kutusu, kozmetik kutusu, mücevherat kutusu, ayakkabı kutusu, eşarp kutusu, gömlek kutusu, promosyon kutusu, kitap kutusu, CD kutusu, çikolata kutusu, hediye kutusu vb. kaliteli ve gösterişli kozmetik malzemesi kutuları yoğun talep görmektedir. Kozmetik sektöründe yer alan ürünler içerisinde ki malzemelerin kalitesi veya kullanım şekliyle değil de dışında ki kutu ile ilgi çekmektedir. Geçmişte de günümüzde de bu husus kesinlikle değişiklik göstermemiştir. İnsanlar kişisel bakımını gerçekleştirmek adına kadın veya erkek fark etmeksizin kozmetik sektörüne yöneliyorlar. Bu sektörde kendilerine uygun ürünü satın alıyorlar. Fakat satın aldıkları ürünün işlevselliğinden çok dış görüntüsü onları cezbediyor. Daha şık ve kaliteli kutular insanların dikkatini çekiyor ve oldukça fazla satışı gerçekleştiriliyor. Bir ürünü pazarlamak için önce onun göze hitap etmesini sağlamak gerekiyor. Bunun da en sağlam yolu kullanılan kutulardan geçmektedir.

SATIN AL KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

Parfüm kutusu makyaj kutusu da üreten firmamız pek çok kozmetik mağazasına satışını gerçekleştirmektedir. Krem kutusu da üretimi yapılan kutulardan sadece bir tanesidir. Firmamızda tasarımları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerine çeken kutu çeşidimiz tabi ki bu kadar ile sınırlı değildir. Kutularımız arasında deodorant kutusu da mevcuttur ve kullanım alanının genişliği sebebiyle talep oldukça fazladır. Cilt bakım kutusu üretimlerimiz de hızla devam etmekte ve büyük firmaların talebi doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir, cilt bakım kutusu gibi saç bakım kutusu kullanım alanı da oldukça fazladır, gelen talepler doğrultusunda üretimi sürekli olarak devam etmektedir. Saç ürünlerinin dünya genelinde ne kadar çeşitlilik gösterdiğini hepimiz biliyoruz bundan ötürü saç bakım kutusunda da çeşit saymak ile bitmeyecek kadar fazladır.

SİPARİŞ VER KAĞIT ÇANTA ŞIRNAK

Vücut bakım kutuları firmamız tarafından üretilen diğer kutular gibi ilgileri üzerine çekmeyi başaracak kadar kalitelidir aynı zamanda kişisel bakım kutuları gibi benzer kategoride yer alan ürünlerin dahi kutu tasarımları değişiklik göstermektedir. Kozmetik alanında var olan her bir ürün için ayrı ayrı kutu üretimi gerçekleştirerek dilediğiniz kadar seçenek oluşturduğumuza inanıyoruz. Kozmetik kutusu üreten firmalar arasında en profesyonel firma olduğumuza eminiz çünkü hiçbir firma bizim gibi her bir ürün için ayrı ayrı kutu tasarlayıp üretimini yapmamaktadır. Örneğin kişisel bakım kutularını ve vücut bakım kutularını bir kategori altında toplayarak ortak kullanılan kutuları üretmektedirler.

To top
Sohbeti Aç
Teklif Almak İstermisiniz ?
Merhaba Ayrıntılı Bilgi Almak İstermisiniz ?